UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 Bilety jednorazowe:

 1. Każdy kierowca jest bezwzględnie zobowiązany do sprzedaży biletów jednorazowych wszystkim pasażerom nie posiadającym biletów miesięcznych. Potwierdzeniem zakupu biletu jest wydruk z kasy fiskalnej.
 2. Za brak biletu odpowiada pasażer płacąc karę w wysokości 150 zł.

Bilety miesięczne:

 1. W celu zakupu biletu miesięcznego należy złożyć wniosek i wnieść opłatę u kierowcy w dni robocze od 20. do 31. dnia poprzedzającego miesiąc, na który jest kupowany bilet. Po tym terminie zakup biletu miesięcznego możliwy jest wyłącznie w biurze przy ul. Krasińskiego 15A/5 we Wrocławiu w dni robocze w godz. 8-16.
 2. Potwierdzeniem złożenia zamówienia i wniesienia opłaty jest naklejka otrzymana u kierowcy, którą należy nakleić na pokwitowaniu.
 3. Odbiór biletu następuje u kierowcy na kursie na którym został złożony do 10 -go dnia każdego miesiąca.
 4. Po tym terminie (10 - go dnia miesiąca) tracą ważność potwierdzenia tymczasowe. Odbiór i zakup biletów miesięcznych jest możliwy wyłącznie w biurze przy ul. Krasińskiego 15A/5 we Wrocławiu. Uwaga ! Jeżeli nie otrzymali Państwo biletu do 8. dnia miesiąca prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 78 555 97 w dni robocze w godz. 8 - 16
 5. Bilet miesięczny można również zakupić przez internet. Podczas pierwszego zakupu biletu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełniony wniosek na bilet miesięczny oraz dokonać wpłaty zgonie z pt. 7.
 6. Ponowny zakupu biletu miesięcznego, bez zmiany danych osobowych, nie wymaga wysyłania ponownie wniosku. Należy tylko dokonać wpłaty zgodnie z pt. 7.
 7. Kupując bilet miesieczny przez internet należy dokonać wpłaty do 25. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, na który będzie ważny bilet na konto firmowe:
  Credit Agricole Bank Polska S.A. we Wrocławiu
  08 1940 1076 3171 1911 0002 0000
  W tytule wpłaty proszę podać:
  imię, nazwisko, miesiąc na który jest zakupiony bilet, numer linii oraz nazwę przystanku i godzinę kursu, na który będzie dostarczony bilet*
  np.: Janina Kowalska, luty, 577, Smolec - skrzyżowane godz. 7:53

*należy podać jedną godzinę kursu zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy

UWAGA: Bilety miesięczne ważne są z dokumentem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym uprawnienia do ulgi.

Bilet miesięczny jest ważny tylko na kursach dziennych

Wniosek o bilet miesięczny:

 

Ulgi i promocje:

 1. Podczas realizacji przewozów na wszystkich liniach stosowane są ulgi ustawowe (Ustawa z dnia 20.06.2002 o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego
  (Dz.U. Nr 112 poz. 977 z 20.07.2002)) wg. wykazu zamieszonego poniżej.
 2. Na wybranych kursach stosowane są określone promocje o których informacje podawane są na stronie internetowej i / lub w formie ogłoszenia umieszczonego w autobusie.