Linie Autobusowe TRAKO

Przewozy pracownicze

DOSKONALE ROZUMIEMY, ŻE WIELU Z NAS PRACUJE W ODLEGŁYCH MIEJSCACH OD NASZEGO DOMU. DOSTANIE SIĘ DO PRACY BYWA DLA WIELU OSÓB SKOMPLIKOWANE ZE WZGLĘDU NA BRAK DOBREJ KOMUNIKACJI POMIĘDZY MIASTAMI LUB OSIEDLAMI. Z TEGO POWODU WYCHODZIMY NAPRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYCH KLIENTÓW I ORGANIZUJEMY PRZEWOZY PRACOWNICZE DLA FIRM, KTÓRE MAJĄ NA UWADZE KOMFORT SWOICH PRACOWNIKÓW.
MAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY TRANSPORTOWEJ I POSIADAMY WYSOKIEJ KLASY AUTOKARY TURYSTYCZNE. POSIADAMY RÓWNIEŻ BUSY I MINIBUSY DO PRZEWOZÓW MNIEJSZEJ ILOŚCI PRACOWNIKÓW.
Z CHĘCIĄ UDZIELIMY ODPOWIEDZI NA WSZELKIE PYTANIA ZWIĄZANE Z TYM TEMATEM. NAJCZĘSTSZE PYTANIA ZADAWANE PRZEZ ZAINTERESOWANE FIRMY I ODPOWIEDZI NA NIE ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ.
CORAZ WIĘCEJ FIRM, ABY ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ I LOJALNOŚĆ PRACOWNIKÓW ZWRACA UWAGĘ O DOBRĄ ATMOSFERĘ W MIEJSCU PRACY, FINANSUJĄC RÓŻNORODNE SZKOLENIA, KURSY CZY PRZEWOZY. DLATEGO WYCHODZIMY IM NA PRZECIW ORGANIZUJĄC PRZEWOZY PRACOWNICZE. DAJĄ ONE FIRMIE JAK I PRACOWNIKOM
WIELE KORZYŚCI TAKICH JAK:

Lojalnośc i większ zaangażowanie pracowników

Zapewnianie dojazdu z domu do pracy, ma duży wpływ na komfort pracowników. Dowieziony personel na miejsce pracy będzie wypoczęty, gotowy do wykonywania swoich obowiązków oraz skoncentrowany na powierzonych mu zadaniach.
Korzystając z usług renomowanego przewoźnika firmy mają zagwarantowany dojazd pracowników pod wskazany adres na czas oraz pewność, iż firma obsługująca busa posiada wymagane licencje i doświadczenie, a kierowcy odpowiednie kwalifikacje.

Bezpieczeństwo podróży

Pracownik przyjeżdzający własnym transportem do miejsca pracy jest bardziej narażony na niebezpieczeństwa czekające na drodze. Jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, jest zmęczenie, a co za tym idzie zmniejszony poziom koncentracji. Ten problem w szczególności występuje przy dłuższych trasach.
Korzystając z przewozów pracowniczych firmy powierzają bezpieczeństwo swoich pracowników profesjonalnym kierowcom, co znacznie zmniejsza ryzyko. Takie rozwiązanie sprawia, że personel pojawia się w miejscu pracy bardziej wypoczęty.

Ochrona środowiska

Żyjemy w czasach w których, dużo mówi się o ochronie środowiska, ale niekoniecznie dużo się robi. Zakładając, że pracownicy mają codziennie do pokonania 30km do swojego miejsca pracy, a takich pracowników jest 20 daje to dziennie 1200 km, a miesięcznie 36000 km. Zakładając, że każdy z nich przemieszcza się własnym samochodem to miesięczne spalanie paliwa, które ulatnia się do atmosfery wyniesie 2800l.
Przy korzystaniu z przewozów pracowniczych można ograniczyć to spalanie do 250l na miesiąc i realnie przyczyniać się do poprawy jakości powietrza.
POSIADAMY AUTOKARY I BUSY SPEŁNIAJĄCE NORMĘ EMISJI SPALIN EURO 6, CO OZNACZA, ŻE MOGĄ ONE WJECHAĆ DO DOWOLNEGO EUROPEJSKIEGO MIASTA!
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PRZEWOZÓW PRACOWNICZYCH? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POD NUMEREM 508 167 720, 505 143 652 LUB WYŚLIJ ZAPYTANIE!